18 Серпня, 2023, 18:20

Обмінний фонд збільшився на понад 200 полонених росіян за декілька тижнів активних дій роботи Сил безпеки та оборони – Андрій Юсов 

Протягом останніх тижнів кількість російських військовополонених значно зросла. Лише за декілька тижнів активних дій українських Сил безпеки та оборони, як оборонних, так і наступальних, на понад 200 полонених росіян збільшився обмінний фонд. Із цієї цифри, кожен п’ятий здався добровільно. Щодня 3-5 російських військовослужбовців здаються в полон за державною програмою «Хочу жить».

Таку інформацію під час брифінгу щодо поводження з полоненими військовослужбовцями країни-агресора в Україні, який проходив в Медіацентрі Україна – Укрінформ, озвучив представник ГУР МО Андрій Юсов.

«Україна готова повертати російських військовополонених до росії, звичайно повертаючи наших військовополонених захисників та захисниць, а також незаконно утримуваних цивільних осіб. Україна готова це робити і робить. І робота Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими цьому яскраве підтвердження», – наголосив він.

Однак, за словами Андрія Юсова, саме російська федерація здебільшого блокує процеси обмінів і не цікавиться долею більшості своїх військовополонених, які знаходяться в українському полоні.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini