5 Жовтня, 2023, 16:39

Обіцянки легкого заробітку – це завжди перша ознака небезпеки. Правоохоронці закликають оминати оголошення про роботу, в яких підозріло легкі умови й райдужні перспективи

Недавнє опитування Міжнародної організації з міграції засвідчило, що понад половина громадян України готові прийняти ризиковану пропозицію, яка може призвести до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповіла координаторка проєктів у сфері «Безпека людини» ОБСЄ, Лілія Грудко. За її словами, з початком повномасштабного вторгнення росії фокус торговців людьми змістився з трудової на сексуальну експлуатацію. За даними Офісу Генерального прокурора – серед країн, куди найчастіше заманюють українок – Туреччина і Греція. 

“При Офісі Генерального прокурора цього року створений окремий підрозділ, який займається розслідуванням злочинів пов’язаних із торгівлею людьми. Проводяться координаційні наради і процесуальний нагляд за справами вже порушеними. Питання дуже актуальне, особливо після початку війни. І хочу додати, що в Україні набуває популярності ще один вид злочинів – це сурогатне материнство. Зокрема у Києві викрито схему, участь в якій брали 15 людей, серед них директори клінік і лікарі. Зараз триває розслідування. Якщо злочин доведуть його учасникам загрожує до 10 років в’язниці”, – Андрій Шахов з Офісу Генерального прокурора.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini