Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України, Медіацентр Україна
Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України, Медіацентр Україна
26 Вересня, 2022, 15:22

Обговорили запровадження нових санкцій проти російських телеканалів у ЄС — Міністр Ткаченко про розмову з Віцепрезиденткою Європейської комісії з питань цінностей та прозорості

Запровадження нових санкцій проти російських телеканалів у Європейському Союзі сьогодні обговорили Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко з Віцепрезиденткою Європейської комісії з питань цінностей та прозорості Вєрою Юровою. Під час брифінгу у Медіацентрі Україна Ткаченко нагадав, що перший крок у цьому напрямку вже було зроблено.

«Це санкції проти  «Russia Today», і згодом  після цього проти «Росія-24» і каналу «Росія». Вони мовили на європейському  супутнику. Але зараз ми говоримо про подальші кроки, йдеться про «Перший канал»,  «НТВ»,  «РЕН ТВ» та інші пропагандистські канали, яким не місце в цивілізованому світі», — пояснив Ткаченко.

Також під час брифінгу Віцепрезидентка Європейської комісії з питань цінностей та прозорості Вєра Юрова зазначила, що при роботі над сьомим пакетом санкцій звертають увагу на ситуацію в медіа.

«Нинішня зустріч з Олександром Ткаченком була надзвичайно важливою, тому що він поділився своїм баченням того, хто поширює цю найтоксичнішу брехню і хто повинен опинитися в санкційному списку. Я до цього ставлюся дуже серйозно, ми просили детальнішу інформацію і зараз ми працюємо над цим санкційним списком. І я буду дивитися, куди можна далі йти з цими ЗМІ, чи так званими ЗМІ, ми тепер маємо сумніви справжні це засоби  масової інформації чи ні»,  — додала Юрова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini