18 Квітня, 2022, 12:26

Новий фільм «Довбуш» Олеся Саніна  може вийти в прокат за кордоном, в Україні стрічку покажуть після перемоги

Стрічка «Довбуш» українського режисера Олеся Саніна може дебютувати на Заході, якщо українські кінотеатри і далі не працюватимуть через війну. Про це розповів сам Олесь Санін під час брифінгу у Медіацентрі «Україна». За його словами, наразі роботу над стрічкою, яка мала вийти у всеукраїнський прокат 12 травня, завершують. Сам режисер працює у Львові. А команда фільму долучається із інших міст, навіть із Миколаєва та окупованого Херсона. Адже всі розуміють всю важливість своєї роботи, переконаний Санін. 

Режисер додає, що у світі існує величезний інтерес до українського кіно. Так, його фільм «Поводир» вже другий тиждень поспіль йде в прокаті у 600 кінотеатрах США та Канади. Тривають перемовини щодо прокату стрічки в Європі. Є запити навіть із Австралії та Японії. 

«Ми мусимо довести, що ми існуємо. Зараз є великий запит на українське мистецтво, особливо, на українське кіно, бо саме воно найпростіше та найшвидше доносить історію про нас, про наш характер, заради чого ми боремося»,  – каже Олесь Санін.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm