17 Жовтня, 2023, 14:30

Нове екопоселення буде безкоштовним для ветеранів війни – організатори планують зробити відкрите дружнє ком’юніті

Проєкт нового сучасного центру по реабілітації і відновлення ветеранів GOLOKA, який зараз будують волонтери в Одеському регіоні, потребує будівельників, психологів і інших учасників спільноти.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса розповіла співзасновниця проєкту GOLOKA Дар’я Cущенко.

“Ми зараз активно збираємо команду. Нам потрібні будівельники і інші спеціалісти, тому що ми будуємо екопоселення буквально з котлованів під домівки. Крім того, ми набираємо команду психологів, психотерапевтів, а також майстрів з різних ремесел”, – підкреслила Дар’я.

В новому центрі будуть працювати різні програми для реабілітації – організатори звертаються за допомогою про розповсюдження інформації про проєкт для широкого загалу.

“Ми плануємо навчати медитативному цілительству. І хочемо, щоб в нашому ком’юніті люди засвоювали нові професії і потім могли самі бути вчителями для інших учасників проєкту. Навіть після реабілітації можна буде тут залишитися і бути резидентом екопоселення: садівником, ремісником, спеціалістом”, – розповіла співзасновниця GOLOKA.

Зараз організатори пишуть гранти в різні компанії – це не потребує прибування на селі. І одночасно будують інфраструктуру майбутнього екопоселення.

“Ми все робимо, щоб для воїнів і їхніх сімей було безкоштовно”, – підкреслила  Дар’я Cущенко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini