Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ян Шапіро, засновник проєкту U-nation; Себастіан Швенке, генеральний директор Business-Angel Verband Berlin-Brandenburg e.V.; Штефан Шандера, член Business-Angel Verband Berlin-Brandenburg e.V. ; Міхаель Хюбнер, член Business-Angel Verband Berlin-Brandenburg e.V.
30 Травня, 2023, 13:04

Німецькі бізнес-янголи готові вкладати у невеличкі українські стартапи за штатом 10-15 людей

Пріоритет буде віддано тим компаніям, які хочуть залишитися працювати в Україні. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Себастіан Швенке, генеральний директор Business-Angel Verband Berlin-Brandenburg e.V.

Щоб розбудовувати Україну за сучасними стандартами, стати містком між нашим бізнесом та іноземними.

“У нас є капітал та знання, ми готові допомагати невеличким командам зі штатом в 10-15 людей, в їх розробках. Ми вже визначилися зі стартапами, яким варто приділити увагу, і коли повернемося до Німеччини, будемо використовувати отримані в Україні знання для практичної роботи”, – зазначив бізнесмен.

Штефан Шандера, член Business-Angel Verband Berlin-Brandenburg e.V.  додав, що мета бізнесменів — вкладатися в компанії, які хочуть залишитися працювати саме в Україні.

“Ми знайшли дуже багато цікавих проєктів в Одесі  – це сфера освіти, медичні технології, цифровізація, сільське господарство. І ми хочемо вкладатися в тих, хто буде працювати в Україні, ми не хочемо перевозити стартапи у Німеччину”, – додав Шандера.

Як зазначив Ян Шапіро, засновник проєкту U-nation, мета якого полягає в знайомстві бізнес-янголів з українськими стартап-проєктами, в рамках проєкту вже пройшли бізнес-форуми у Берліні, Амстердамі, Парижі та Одесі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini