Анка Фельдгузен, Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні
Анка Фельдгузен, Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні, Медіацентр Україна
19 Жовтня, 2022, 13:00

Німеччина збільшила кількість обладнання, призначеного Україні, та прискорила процес передачі — Посол Німеччини

Німеччина збільшила кількість обладнання для України та прискорила його передачу. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні  Анка Фельдгузен.

«Наприклад, броньованих ремонтно-евакуаційних машин ми хотіли надати 5, а постачаємо 10. Або намети, які дуже потрібні взимку, замість 100 — передаємо 200. Ми намагаємося дивитися, що дійсно потребує Україна зараз, і постачати це», — заявила Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні.

За її словами, важливою також є німецька допомога українській армії у медичній галузі. 

«Ми з початку війни передали польовий шпиталь, який працює. І зараз другий такий передаємо: Німеччина фінансувала шпиталь естонського виробництва. Це, як на мене, дуже важливі речі, бо це врятує життя українських військових», — розповіла Анка Фельдгузен.

Також, коментуючи слова Володимира Зеленського про роботу німецьких протиповітряних систем в Україні, Посол зазначила, що дуже приємно отримувати зворотній зв’язок щодо роботи німецького озброєння в Україні.  

Нагадаємо, 18 жовтня Президент Володимир Зеленський назвав німецький комплекс IRIS-T ефективним та повідомив, що Україна працює з партнерами, щоб отримати ще більше захисту. 14 жовтня Повітряні сили ЗСУ повідомили, що отримана від Німеччини система ППО IRIS-T вже використовується Збройними силами на півдні України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini