Олександр Охрименко
12 Грудня, 2023, 17:45

Незаконні випадки вручення повісток розслідуються, а ВЛК вивели зі складу ТЦК – новий військком Одещини

Нове керівництво Одеського територіального центру комплектації та соціальної підтримки буде розслідувати кожний незаконний випадок та обставини затримання громадян.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів начальник Одеського ОТЦК та СП, полковник Олександр Охрименко.

“Щодо скандалів, які існують в соціальних мережах: міри приймаються, ми розслідуємо кожний випадок. По кожній гучній ситуації ми проводимо розбір. Утримання у військкоматах після вручення повістки, а також, що робити чоловіку, якого намагаються заштовхати у мікроавтобус співробітники ТЦК, – ми все зараз тримаємо під контролем, проводимо службову перевірку”, – повідомив начальник Одеського ОТЦК та СП. 

Крім того, він зазначив, що військово-лікарські комісії зараз виводяться з приміщень ТЦК та вони мають працювати окремо. Крім того, після ВЛК можна пройти перекомісію в інших лікарів, для того, щоб підтвердити стан свого здоров’я. 

“Основна задача наша зараз – це поповнення війська, ротація тих, хто давно на війні та нульова корупція. Те, що ВЛК виводяться зі складу ТЦК означає, що не фактичного, ані юридичного впливу наші центри на лікарську комісію не мають. Це вже окремі структури”, – підкреслив Олександр Охрименко.

Новий військком зазначив, що ворог продовжує інформаційну кампанію по дискредитації мобілізації в Україні для того, щоб розіграти протестні настрої в українському суспільстві та почати перемагати.

“Треба враховувати той факт, що російські окупанти проводять дуже потужні інформаційно-психологічні дії та розповсюджують в соціальних мережах багато неправдивої інформації, щоб Україна не проводила мобілізацію та зупинила бойові дії по захисту та звільненню українських територій. Тому треба завжди перевіряти інформацію та довіряти офіційним джерелам”, – підсумував військом Одеської області

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini