11 Жовтня, 2023, 16:24

Невиплата зарплат та суттєве підвищення цін на харчі – мер Мелітополя про ситуацію на тимчасово окупованій території

Гуманітарна ситуація на тимчасово окупованій території Мелітополя продовжує загострюватися. На сьогодні до тих проблем, які раніше були з медичною та соціальною допомогою додалися ще проблеми, пов’язані з затримкою та невиплатою зарплат.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Мешканці, які вимушено залишаються на тимчасово окупованій території, і працювали, наприклад, на комунальних підприємствах або працювали у лікарнях, ворог їм затримує та не виплачує заробітну плату. Це призводить до того, що сьогодні у наших мешканців є проблеми з тим, щоб купити продукти харчування в тимчасовій окупації», – зазначив він.

Водночас, за словами Івана Федорова, суттєво зросли ціни на харчі.

«Так, наприклад, десяток яєць наразі коштує від 120 до 140 рублів. Так само подорожчали ковбасні вироби, м’ясні вироби. Щонайменше на 30-40% все подорожчало. Тож з одного боку заробітна плата не платиться, з іншого боку – ми бачимо тенденцію, що всі продукти харчування дорожчають», – додав він. 

Іван Федоров також зазначив, що на тимчасово окупованій території  також дорожчає і паливо на заправних станціях. За його словами, сьогодні дизпаливо коштує більш як 70 рублів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini