фото ілюстративне
6 Жовтня, 2022, 11:28

Невідомо, чи Іран продовжує передавати росії дрони-камікадзе, але у рф ще може бути великий запас цих безпілотників — директор  Українського Інституту майбутнього

В України немає інформації, чи продовжує Іран постачати росії свої безпілотники-камікадзе. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив радник Міністра внутрішніх справ України, виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко. 

«Ми не знаємо, чи надходять ці безпілотники зараз, і ми не розуміємо, скільки їх було куплено тоді. Тоді розвідки говорили про те, що Іран передав до тисячі подібних безпілотників. Якщо виходити з цих даних, у росії є відносно великий запас цих дронів. Чи продовжують вони зараз закупівлю, сказати складно», — розповів Вадим Денисенко. 

Також, на думку виконавчого директора Українського інституту майбутнього, україно-іранські відносини зараз на найнижчому рівні за всю історію країн, і будуть й надалі погіршуватися. Якогось покарання для Ірану за постачання озброєння росії — навряд чи варто очікувати. Адже країна й так уже близько 30 років під санкціями.

Нагадаємо, за інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ,  Протиповітряна оборона на півдні України у ніч на 6 жовтня знищила дев’ять іранських дронів-камікадзе. 5 жовтня безпілотниками іранського виробництва росіяни атакували Білу Церкву на Київщині, зазнали ушкоджень об’єкти інфраструктури, є постраждалий.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini