2 Червня, 2022, 14:25

Необхідних сил для повторного вторгнення на Чернігівщину та Сумщину у росії зараз немає — Державна прикордонна служба

Прикордонники фіксують російську техніку поблизу кордону із Чернігівською та Сумською областями. Але достатнього угруповання для повторного вторгнення на територію України — там зараз немає. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

«Хоч ми не бачимо угруповання для вторгнення з росії на даний момент, але треба очікувати, що обстріли звідти будуть продовжуватися. Ворог продовжує нищити інфраструктуру України: як військові, так і цивільні об’єкти, зокрема, будинки мирних жителів. Усе для того, щоб Україна тримала сили на цьому напрямку і не перекидала на інші, де ведуться бойові дії», — розповів Андрій Демченко.

Також за його інформацією, немає значних змін і на україно-молдовському кордоні, а саме на ділянці з невизнаним Придністров’ям.  Стабільна обстановка  і на кордоні із білоруссю.

«Білоруси посилюють свій кордон з Україною, зазначаючи, що очікують якихось провокацій. Ми також тримаємо на контролі ті навчання, які вони планують провести. З нашого боку робиться все, щоб укріпити кордон і не допустити провокацій або повторення вторгнення з цього напряму», — сказав речник Державної прикордонної служби України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini