31 Травня, 2023, 18:44

Не ущільнювати паркування задля можливості оперативного проїзду пожежної та рятувальної техніки – у ДСНС звернулися до жителів висотних будинків

Великогабаритна рятувальна техніка не завжди може оперативно здійснити під’їзд до висотних будинків під час надзвичайної ситуації. Питання дотримання відповідних правил передусім залежить від ОСББ, від ЖЕКів, від самих людей, які проживають у цих висотних будинках.

На цьому наголосив пресофіцер ДСНС України, Олександр Хорунжий, під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Дійсно, буває так, що нам потрібно зараз під’їхати до висотного житлового будинку, а він може бути заставлений припаркованими поруч автомобілями. І великогабаритна техніка, наприклад, по ширині може бути метрів 7, а висотні будинки передбачають спеціальні майданчики, для того, щоб техніка могла розвернутися та запустити стрілу на певну висоту. Це все займає час. Тому тут хочеться звернутися в першу чергу до людей з розумінням ставитися і відповідно не ущільнювати паркування біля будинків, а робити так, щоб пожежна техніка, рятувальна техніка могла оперативно під’їхати до житлового будинку», – закликав він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini