3 Липня, 2023, 14:17

Не треба розслаблятися – Юрій Ігнат про зниження інтенсивності ворожих обстрілів столиці

Нетривала відсутність обстрілів столиці, імовірно, може бути пов’язана як з планами ворога, так і з тим, що запаси ракет та дронів в окупантів – не нескінченні.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Бувають дні, коли більше, бувають дні, коли менше. Якщо ми вже три дні не бачили обстрілів, то це не значить, що треба розслаблятися, і вони зменшилися», – наголосив він.

Плани ворога, на думку Юрія Ігната, можуть бути зокрема пов’язані з тим, що він веде якусь підготовку або переорієнтовує свої сили десь на інших напрямках. Водночас це може бути пов’язано і з тим, що запаси ракет та дронів у ворога не безкінечні.

«Це все треба десь брати, зокрема в Ірану, якщо ми говоримо про «шахеди». І зокрема брати у свого виробництва, у воєнно-промисловому комплексі, який в росії, на жаль, працює. Але ж виготовити крилаті ракети не так просто, не так швидко», – пояснив він.

Юрій Ігнат висловив сподівання, що санкції хоч якось впливають на державу-окупанта,  і що дійсно їм дедалі складніше отримувати ті дефіцитні та технологічні речі, які росія не може виготовляти сама.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini