24 Липня, 2023, 14:15

«Не для розваги, а для перемоги»: організатори фестивалю Faine Misto у Львові планують зібрати 5 млн грн для потреб бригади «Азов»

Цих коштів вистачить на 3 місяці для логістичних розходів бригади “Азов”. Про це розповів співзасновник та співорганізатор міжнародного музичного фестивалю Faine Misto Володимир Пасяка на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів. 

Зібрати фінансову допомогу на фестивалі організатори планують кількома способами: спонсорські пожертви, низка аукціонів та інтерактивів, які стимулюватимуть відвідувачів донатити, а також частка із загальної суми за квитки. Виступи артистів транслюватимуть на платформі Megogo всі три дні з 15:00 в п’ятницю та з 12:00 в суботу та неділю. На екрані буде QR-код з посилання на реквізити ГО Faine Misto.

«Всі спонсорські кошти абсолютно повністю перейдуть на потреби бригади “Азов”. Також передбачено низку аукціонів та лотів, які розігруватимуться серед відвідувачів за донат. Попередньо погодивши з бригадою “Азов”, частку коштів з квитків використаємо на покриття зарплат, оренди, логістики, а решту – на допомогу бригаді», – розповіає Володимир Пасяк. 

Крім основної мети – зібрати кошти для бригади, фестиваль орієнтований на обмін особистими історіями війни між відвідувачами та учасниками. Ці розповіді зберуть в одну книгу, яку планують видати до 2024 року. 

«Гасло події – «історії, які варто почути». Повномасштабна війна зробила так, що воюють всі: хтось на передовій, хтось забезпечує військових чи ВПО. Але кожна історія – важлива», – ділиться Максим Черкашин, співзасновник фестивалю Faine Misto.

Після фестивалю, додає Володимир Пасяк, поділитися особистою історією війни можна буде, заповнивши форму, на сайті організації. 

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini