Олена Коробкова, олова Ради НАБУ (Незалежна асоціація банків України), Медіацентр Україна-Укрінформ
Олена Коробкова, олова Ради НАБУ (Незалежна асоціація банків України), Медіацентр Україна-Укрінформ
27 Лютого, 2023, 16:40

НБУ дотримуватиметься політики фіксованого курсу гривня-долар на позначці 36,6, вуличний курс складе 39-41 — Голова Ради НАБУ

Наразі курс гривні до іноземних валют залишається стабільним і банки України сподіваються, що найближчим часом він суттєво не зміниться. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила голова Ради НАБУ (Незалежна асоціація банків України) Олена Коробкова.

«Національний банк дотримується політики обмінного курсу і повністю закриває дефіцит на ринку інтервенціями, це порядку 3 млрд доларів на місяць. Водночас регулярне надходження міжнародної допомоги є більшим за ці потреби. Наочним підтвердженням є те, що наші золотовалютні резерви сягнули майже 30 млрд в січні — вище за рівень, який був на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

В осяжній перспективі НБУ дотримуватиметься політики фіксованого курсу „гривня-долар“ на позначці 36,6. Це означає, що вуличний курс буде на позначці 39-41. Євро залишатиметься дорожчим і коливатиметься відповідно до світового ринку в контексті співвідношення „долар-євро“», — повідомила Коробкова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini