Фото Медіацентр Україна – Одеса: Євгенія Цвєтанська, комунікаційна менеджерка проєкту “Територія відновлення та розвитку”
18 Липня, 2023, 13:43

Навчитися правильно писати резюме і успішно вести бізнес захотіли вже понад 220 ветеранів та членів їх родин

Надавати такі знання будуть фахівці проєкту “Територія відновлення та розвитку” від громадської організації “Союз ветеранів Донбасу” та міжнародної благодійної організації “Злагода” в рамках Проєкту USAID “Економічна підтримка України”. Тренінги розпочнуться у серпні та триватимуть три місяці. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Євгенія Цвєтанська, комунікаційна менеджерка проєкту “Територія відновлення та розвитку”.

Вона зазначила, що з ветеранами будуть працювати професійні психологи, HR-спеціалісти та бізнес-тренери.

“Спочатку наші експерти проведуть 10 тренінгів з психологічного відновлення для понад 220 людей, які вже подали заявки. Далі – навчальні курси для тих, хто хоче працевлаштуватися. Бійці та бійчині навчаться писати резюме, зрозуміють, як проходити співбесіди. Згодом, тренінги для тих ветеранів, хто хоче відкрити власну справу. Тут навчать, як писати бізнес-план, як розробити власний стартап, як залучити кошти та отримати гранти, інвестиції. А потім ми підтримаємо тих успішних учасників, які змогли відкрити свій особистий бізнес-проєкт”, – зазначила Цвєтанська.

Вона зазначила, що така менторська та психологічна підтримка дуже важлива, адже за даними одеських волонтерів, тільки 20% ветеранів, залишається у бізнесі. Інші через декілька місяців закривають власну справу і повертаються на фронт.

Фахівець також додала, що навчання буде відбуватися у режимі онлайн, й до проєкту зможуть долучитися жителі Кіровоградської, Івано-Франківської, Львівської, Чернігівської, Сумської, Житомирської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Київської та Закарпатської областей.  

Щоб приєднатися до проєкту, заповніть цю форму.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini