11 Травня, 2022, 15:11

Нацполіція відновлює роботу відділів, які постраждали під час окупації

Під час проведення бойових дій на території Київської області під окупацію військами рф потрапили 8 територіальних підрозділів Бучанського та Вишгородського районів, два з яких у подальшому було зруйновано повністю, інші – частково пошкоджені.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ сказав Олексій Сергєєв, начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України.

«На сьогодні повністю відновлено діяльність чотирьох підрозділів поліції ще два – фактично готові. У вказаних територіальних підрозділах ще тривають ремонтні роботи, але чергові частини працюють у штатному режимі. До прикладу, 10 травня розпочато роботу оновленого відділення поліції в місті Бородянка Київської. Поліцейські, які працюватимуть у цьому відділенні, вже забезпечені приміщеннями, автотранспортом, зв’язком та всім іншим, що дозволить оперативно, якісно та в цілодобовому режимі виконувати свої завдання із забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності», – сказав він.

Відновлення роботи зазначеного відділення відновить можливість отримувати цілодобові поліцейські послуги для майже 50 тис. жителів в 40 населених пунктів Київської області.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini