24 Листопада, 2023, 14:20

Національна стратегія доходів на 2024-2030 роки вже найближчим часом буде представлена уряду – Міністр фінансів 

В рамках програми з МВФ заплановане зміцнення дохідної частини бюджету України. Одним із важливих складників цього процесу є Національна стратегія доходів на 2024-2030 роки, яку уряд може підтримати вже до кінця цього року.

Про це йшлося під час брифінгу Міністра фінансів України Сергія Марченка в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Драфт стратегії уже розроблений, найближчим часом вона буде представлена уряду. Я сподіваюсь, до кінця року уряд підтримає», – сказав він.

За словами міністра ця стратегія, в тому числі включатиме адміністративні заходи, заходи формування політики і посилення таких органів як Податкова і Митниця – наповнення їх професійними кадрами створення відповідної мотивації, диджиталізація процесів, забезпечення ризикоорієнтованих підходів, імплементація європейського законодавства. 

«Ми фактично будемо міняти наші органи і робити їх відповідними до європейських стандартів. В частині законодавства ми вже багато чого зробили, тепер залишається максимально адаптувати наші фіскальні органи до практики роботи відповідних підрозділів податкової і митниці країн Європейського Союзу», – пояснив міністр.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini