Наталя Галібаренко, посол України в НАТО у Медіацентрі Україна, 29 червня
29 Червня, 2022, 14:42

НАТО у новій стратегічній концепції визнає росію головною загрозою —  посол України в НАТО

У стратегічній концепції НАТО, яку мають затвердити на саміті у Мадриді, росія визначається, як головна і найбільша пряма загроза Альянсу і стабільності в Європі. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла посол України в НАТО Наталя Галібаренко.

«Я думаю, що це найкраще визначення того, що зараз відбувається і це реакція Альянсу на війну росії проти України», — каже Наталя Галібаренко.

Також посол України в НАТО зазначила, що майбутній  вступ Фінляндії та Швеції в Альянс – важливий для України, оскільки завдяки цьому посилюється Північній фланг НАТО.


«Важливо також тому, що росія, яка так прагнула добитися зупинки розширення НАТО, в результаті своєї агресії проти України, отримала зовсім протилежне. Тепер приєднаються Швеція і Фінляндія, посиляться ряди НАТО. Плюс, не забувайте, що дві країни, які ближчим часом вступлять, це одні з наших найближчих друзів, які нас традиційно підтримують. Тому для нас це позитив і звичайно, це посилення НАТО в тому числі, і відповідно, посилення НАТО в трансатлантичному регіоні», — зазначила Наталя Галібаренко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini