Юлія Лапутіна, міністр у справах ветеранів України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юлія Лапутіна, міністр у справах ветеранів України, Медіацентр Україна-Укрінформ
1 Лютого, 2023, 14:44

Наступного дня після перемоги запрацюють вже створені електронні сервіси для ветеранів, наразі використовувати їх небезпечно — Мінветеранів

Мінветеранів разом із міжнародними партнерами та іншими міністерствами України вже підготувало низку електронних послуг для ветеранів, проте використовувати їх, поки триває війна, може бути небезпечно. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

«Завдяки допомозі американської організації IREX ми створили електронний реєстр українських ветеранів. У паблік він ще не запущений через безпекові заходи, але він фактично існує і кореспондується з реєстрами інших міністерств і відомств. Далі продовжуємо програму діджиталізації з нашими іноземними партнерами, будемо запроваджувати в „Дії“ відповідні електронні інструменти, щоби бути клієнтоорієнтованим для ветеранів, щоби створити електронний ветеранський кабінет і всі сервіси. У нас це все вже готово, але ми не хочемо, щоб у когось на тимчасово окупованій території у смартфоні з’явилася ця програма, яка засвідчить, що це ветеран. Адже це небезпечно для людей. Але наступного дня після перемоги всі ці сервіси включаться», — повідомила міністр.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini