25 Травня, 2022, 14:39

Наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну світовий продовольчий ринок відчує вже за декілька тижнів — член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики

Наслідки російської агресії щодо України світовий продовольчий ринок відчує вже за декілька тижнів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив народний депутат України,  член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук.

«Поламались поставки, їх відновити з інших країн неможливо, оскільки сільськогосподарська продукція потребує рік часу для вирощування. Це не продукція, яка випускається на станку. Пшеницю на станку не виточиш», — зазначив Дмитро Соломчук.

Нардеп також висловив свою думку щодо ідеї військово-морської операції для експорту українського зерна, яка передбачає супровід продукції військовими кораблями.

«Ідея непогана, але напевно, ті військові кораблі тоді мають залишитись в Чорному морі та гарантувати безпеку Півдня нашої країни, а не тільки вивіз нашої сільгосппродукції», — підсумував Дмитро Соломчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini