26 Жовтня, 2022, 15:56

Наразі в політичних колах росії йде боротьба за посаду очільника міноборони – експерт 

Таку думку в Медіацентрі Україна – Укрінформ висловив Вадим Денисенко- виконавчий директор Українського інституту майбутнього. 

«Зараз немає анти путінської коаліції. Є спроби змусити путіна звільнити керівництво міноборони, і на ці місці претендують Пригожин з Кадировим, а з іншого  – фігури більш зрозумілі для керівника кремля. Однак, путін шойгу поки міняти не буде», – наголошує він. 

Ключова задача Пригожина в тандемі з Кадировом, це увійти у вищі ешелони російської політики. Пригожин прагне стати ключовою фігурою. А маючи ПВК «Вагнер», як найбільш ефективні частини російської армії, а також вербуючи засуджених, Пригожин виходить на прямі контакти зі «злодіями у законі», а значить отримує великі можливості компромату на найвище керівництво у москві та регіонального рівня. Бо всі ці керівники мали стосунки з криміналітетом, Пригожин може цим шантажувати. 

За словами експерта, можливо у політичних колах росії з’являться фігури, які намагатимуться затьмарити Пригожина і Кадирова. Серед ймовірних опонентів Денисенко називає постать Рогозіна.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini