Вадим Пристайко, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії, Медіацентр Україна-Укрінформ
Вадим Пристайко, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії, Медіацентр Україна-Укрінформ
15 Лютого, 2023, 15:59

Наразі у Великій Британії перебуває понад 160 тисяч українських біженців, отримано понад 200 тисяч віз, 42% знайшли роботу — Пристайко

Не всі українці, які отримали британські візи під час повномасштабної війни, приїхали до країни на тимчасове перебування, проте вони ще можуть це зробити. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

«Більше 160 тисяч наших співвітчизників знаходяться зараз на території Великої Британії, всього отримано віз трохи більше 200 тисяч, тобто частина наших співвітчизників отримала дозвіл і не скористалася гостинністю Великої Британії. Нічого поганого в цьому немає, вони можуть прийняти це рішення пізніше. Усі служби, необхідні для комфортного перебування українців, працюють. Люди мають доступ до безкоштовної охорони здоров’я, діти ходять до шкіл, є багато безкоштовних програм навчання, навіть у таких потужних університетах, як Оксфорд. 42% наших співвітчизників вже знайшли тимчасову роботу, щоби не залежати від британських платників податків, а заробити ці кошти», — повідомив пан Посол.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini