3 Листопада, 2023, 13:12

Наразі немає підстав для радикальних змін законодавства щодо мобілізації, – Федір Веніславський 

Сьогодні немає кардинальних законодавчих змін для реалізації тих цілей і завдань щодо мобілізації, які були озвучені Головнокомандувачем Збройних сил.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив народний депутат, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

«З точки зору діяльності Верховної Ради України, з точки зору законодавчого підґрунтя, підстав для якихось радикальних змін законодавства  щодо мобілізації немає. Я хочу нагадати, що територіальні центри комплектування та соціальної підтримки це фактично складова Збройних сил України, ними керують офіцери, які мають підпорядкованість по вертикалі аж до Головнокомандувача Збройних сил. Тому, якщо керівники сектору безпеки та оборони вважатимуть, що є якісь підстави кількісних чи якісних показників мобілізованих громадян України, вони на сьогодні мають всі можливості для того, щоб це зробити в рамках чинного законодавства», – пояснив народний депутат.

Нагадаємо, що напередодні у колонці для The Economist Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний висловив думку щодо необхідності розширити категорії громадян, які можуть бути призвані на навчання або мобілізацію.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini