Таміла Ташева, постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим, Медіацентр Україна-Укрінформ
Таміла Ташева, постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим, Медіацентр Україна-Укрінформ
25 Серпня, 2022, 17:38

Наразі на території Криму перебуває від 500 до 800 тисяч росіян, які приїхали туди незаконно, їхній статус буде окремо розглядатись – Таміла Ташева

Таміла Ташева, постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим під час брифінгу в Медіацентрі Україна  – Укрінформ заявила, що вже працює робоча група в рамках економічного відновлення Криму. 

«В межах робочої групи, ми напрацьовуємо правову рамку державного устрою на території півострову Крим. Чи це буде регіон України, чи це буде Республіка Крим – це буде визначатися. Наша думка, що Севастополь мав окремий статус, через російський наратив. Скоріше за все це буде переглядатися», – заявила вона. 

Поки не визначено, який статус матимуть росіяни, які приїхали на територію півострову незаконно. Ця цифра коливається в межах від 500 до 800 тисяч. 

« В цьому документі поки що не побачите питання про право власності чи націоналізації майна, яку здійснив агресор. Також поки не вирішені питання амністії, люстрації чи кадрового резерву, а також тієї шкоди, якої завдала росія Криму», – наголосила представниця Президента. 

Пізніше буде презентовано більш детальний план економічного відновлення Криму. 

«Вже восени, у Загребі відбудеться парламентська зустріч, де більш детально обговорюватиметься питання економічного відновлення України та Криму», – сказала Ташева.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini