Володимир Пашевич та Марина Мартиненко
14 Листопада, 2023, 19:38

Напередодні зими ДСНС в Одеській області проводить профілактику пожеж і “класи безпеки” для дітей і підлітків

Причина побутових пожеж під час опалювального сезону проста – люди неправильно розпалюють пічки, роблять помилки при установці генераторів, використанні кондиціонерів та обігрівачів.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС Володимир Пашевич.

“Вже за цей рік через недотримання норм безпеки при пічному опаленні в Одеській області виникло 146 пожеж. Нагадаю, що був випадок в Подільському районі, коли при розпалюванні пічки виникла пожежа, в результаті якої загинули троє дітей, одна доросла людина, і ще двоє дорослих отримали важкі опіки”, – зазначив Володимир Пашкевич.

Речниця ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко додала, що також пожежі виникали через невдале використання генераторів. Люди тримали їх в житлових приміщеннях, наприклад, в коридорах, і тому виникали пожежі.

Речниця ДСНС додала, що для профілактики пожеж і інших нещасних випадків по Одеській області працюють “класи безпеки”, які проводить спеціальна мобільна бригада.

“Працюємо з дітьми. Це не тільки теорія, а ще багато практики, яку діти дуже люблять і використовують в ігровій формі. По статистиці порушники правил протипожежної безпеки дорослі, часто – старі Тому ми робимо ставку на навчання дітей”, – заявила Мартиненко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini