17 Травня, 2022, 13:00

Нам важливіша доля українських людей, ніж кубок чи перемога — гурт Kalush Orchestra про заклик врятувати Маріуполь

Переможець «Євробачення-2022» гурт Kalush Orchestra одразу після приїзду до України заспівав для всіх охочих у Львові на Площі Ринок. Також музиканти дали першу після повернення із Турину пресконференцію — у Медіацентр Україна. Далі найцікавіші думки фронтмена гурту Kalush Orchestra Олега Псюка. 

Про місце проведення «Євробачення-2023»:

«Багато країн заявили що можуть прийняти Євробачення, якщо раптом Україна не зможе. Це хороший жест, велика їм подяка. Але маємо надію, що наступного року приймемо Євробачення в цілісній, розбудованій і щасливій Україні».

Про оцінку українського журі конкурсу представнику Польщі Кристіану Охману (Ochman):

«Мені самому незручно перед Польщею. Мені дуже подобається пісня Ochman. Вона навіть у моїх топ-5. Не знаю, всіх деталей голосування журі, але маю надію, що наші друзі поляки не будуть тримати образи ні на кого». 

Про кількість рожевих панамок у гардеробі:

«Саме таких панамок, як зараз на мені, у мене декілька, бо їх вже не випускають, тож такі непросто знайти».

Про майбутні гастролі:

«Плануємо гастролювати Європою, і на кожному заході будемо збирати кошти на потреби армії та для благодійних фондів. Незабаром оголосимо міста, в яких даватимемо концерти».

Про маму Стефанію:

«Вона не спала до 3 ночі, дуже хвилювалася. Щаслива, звісно, щаслива. Пісня, яку я присвятив своїй мамі, перемогла на Євробаченні і принесла Україні перемогу. Які можуть бути ще емоції?»

Про майбутнє української музики:

«Наша ціль зробити так, щоб українська музика була популярною не тільки в Україні, але й у цілому світі. І Євробачення було хорошою платформою, щоб заявити нашу культуру. Є ціль робити колаборації зі світовими зірками. Виводити нашу музику і наші пісні далі на захід. Мій фаворит Емінем, маю надію, що прийде час, і вийде спільна пісня в нас».

Про заклик врятувати Маріуполь та «Азовсталь»:

«200 мільйонів людей дивляться фінал Євробачення. Я би картав себе більше, якби я цього не зробив, ніж якби зробив і нас дискваліфікували. Нам важливіша доля українських людей, ніж кубок чи перемога. Неприкольно, якщо нас дискваліфікують, але Україна би підтримала наш вибір».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini