Олександр Бабіч
24 Жовтня, 2023, 15:14

Найпопулярнішою екскурсією в Одесі стала прогулянка по місцям прильотів російських ракет – засновник турфірми

Цього літа порівняно з 2022-м роком в Одесі збільшився потік туристів. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса розповів історик, керівник ГО “Суспільство та історична спадщина” Олександр Бабіч.

“Окрім українських внутрішніх туристів до нас їдуть гості з-за кордону. Це не тільки іноземні журналісти, представники миротворчих місій та благодійних організацій, це люди, які приїжджають сюди по справах, хоча до нас не літають літаки і не ходять морем пароходи. Тим не менш, гості в Одесі є”, – зазначив історик.

Олександр Бабіч підкреслив, що зараз екскурсоводи позбавляються від імперських наративів в прогулянках по Одесі.

“Найпопулярнішою екскурсію все одно залишається оглядова екскурсія по Одесі. Це базовий гайд, його мають всі проводити. Але в нас додаються абсолютно нові екскурсії – наприклад, “Одеса музикальна” чи “Одеса художників”. Я вважаю, що треба позбавлятися від бандитських кліше стосовно нашого міста”, – розповів Бабіч.

Найпопулярнішою екскурсією на зараз є екскурсія по місцях прильотів – туди, куди влучили російські ракети чи уламки. 

“Майже всі туристи запитують про них, ми водимо людей і показуємо результати влучання російських ракет. Це звичайні житлові будинки в історичному центрі міста, Соборна площа, будинок вчених. Це не “штаби НАТО” і не бази військових. Треба проговорювати, що війна триває”, – підсумував Олександр Бабіч.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini