facebook Yevheniya Kravchuk
26 Жовтня, 2022, 11:15

Найкращою реінтеграцією Криму буде вступ України до ЄС в своїх міжнародно визнаних кордонах — народна депутатка Євгенія Кравчук

Найкращою реінтеграцією Криму буде, коли Україна, в своїх міжнародно визнаних кордонах, вступить до Європейського Союзу. Про це за підсумками парламентського саміту Кримської платформи заявила народна депутатка, заступниця голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук під час брифінгу у Медіацентрі Україна. 

«Це відкриє для Криму величезні перспективи в розвитку. Бо є уже сформована стратегія деокупації та реінтеграції, наприклад, економічна, туристична стратегія для Криму. Крим має стати транспортним хабом. Для півострова відкриються дуже серйозні перспективи після деокупації, коли ми виженемо окупантів з нашої землі», — розповіла Євгенія Кравчук.

За її словами, на відміну від минулорічного саміту Кримської платформи, на цьогорічному говорили уже про Крим в контексті повномасштабного вторгнення. Адже півострів став плацдармом для тимчасової окупації інших регіонів України. 

«З Криму це почалося, і Крим має повернутися в українську родину, ми маємо відновити повну територіальну цілісність. Всі домовилися провести — і ми дуже сподіваємося, що це вже буде наступного року — один з наступних самітів Кримської платформи саме в Криму. Як то кажуть, зустрінемось в Бахчисараї», — заявила народна депутатка.

Нагадаємо, 25 жовтня у Загребі (Хорватія) відбувся перший парламентський саміт Кримської платформи. До участі були запрошені делегації з понад 50 країн та інституцій.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini