Федір Веніславський, народний депутат України, представник Президента в Конституційному Суді України у Медіацентрі Україна, 28 липня
28 Липня, 2022, 12:24

Найближчим часом ми побачимо іншу якість роботи Офісу Генерального прокурора — представник Президента в Конституційному Суді України

У короткостроковий період українці побачать інший рівень якості роботи Офісу Генерального прокурора. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна народний депутат України, представник Президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський. За його словами, новопризначений Генеральний прокурор Андрій Костін є фаховим юристом, продемонстрував свою ефективність під час роботи головою комітету  ВР з питань правової політики та у складі Тристоронньої контактної групи. 

Також Федір Веніславський розповів про головні напрямки роботи, які новопризначений Генпрокурор озвучив перед депутатами напередодні.

«Це доведення до логічного завершення всіх воєнних злочинів, які вчиняли рашисти і продовжують вчиняти на території України…А також другий важливий напрямок — це те, з чим зараз зіштовхується наша правоохоронна система, військова служба правопорядку, а також те, з чим зіштовхується Офіс Генерального прокурора — це розслідування і доведення до логічного завершення злочинів, які вчиняються військовослужбовцями і представниками інших складових сектору безпеки і оборони, які задіяні у відбитті цієї агресії проти України», — зазначив Федір Веніславський.

Нагадаємо, 28 липня Президент України підписав указ про призначення Андрія Костіна Генеральним прокурором.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini