Сергій Дейнеко, голова Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Дейнеко, голова Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
8 Вересня, 2022, 16:40

Найбільш завантаженим пунктом пропуску лишається «Ягодин», своєї черги на перетин кордону чекає 1200 вантажівок – ДПСУ

Найзавантаженішим напрямком лишається кордон з Республікою Польща. Найкритичніша ситуація – на пункті пропуску «Ягодин», де вантажні автомобілі перебувають у черзі до 7 днів.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Сергій Дейнеко, голова Державної прикордонної служби України.

«Якщо раніше ми фіксували, що черги з вантажних автомобілів збираються на кордоні на виїзд наприкінці тижня, і завантаженність падає у понеділок, то зараз накопичуються щодня – це  в середньому 300 – 800 вантажних автомобілів. Найбільш завантажений пункт пропуску – «Ягодин», там щодня мінімум 1200 автомобілів», – розповів він.

За даними Державної Митної служби минулу добу найскладніша ситуація у пунктах пропуску на державному кордоні була на виїзд з України: в «Ягодині» – 2600 вантажівок, «Порубне – Сірет» – 1100, «Рава-Руська» – 760, «Краківець» – 580, «Шегині» – 360.

Голова ДПСУ наголосив, що черга з легкового транспорту не є критичною: «40-50 легкових автомобілів у пунктах пропуску – це не критична ситуація. Проблема лишається саме з вантажним транспортом».

Водіїв закликають користуватися інтерактивною мапою пунктів пропусків, щоб уникнути черг на кордонах – https://dpsu.gov.ua/ua/map

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini