Радниця начальника Львівської ОВА, голова робочої групи Медико-психосоціальної підтримки Галина Бордун у Медіацентрі Україна, 19 липня
19 Липня, 2022, 13:23

Надаватимуть юридичну та психологічну допомогу: на Львівщині створять консультаційно-координаційні центри для переселенців  — радниця начальника Львівської ОВА

При усіх районних адміністраціях Львівщини створять консультаційно-координаційні центри для переселенців, в яких, серед іншого, надаватимуть необхідну юридичну та психологічну допомогу. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла радниця начальника Львівської ОВА, голова робочої групи Медико-психосоціальної підтримки Галина Бордун.

«Що це за консультативно-координаційні центри. Перше — це є юридичний супровід. Достатньо партнерів, які сьогодні готові надавати правову підтримку для людей, які не мають документів. Документи, які вже сьогодні виготовляються в центрах надання адміністративних послуг мають певну плату. Не всі люди мають можливість оплатити цю послугу. Є партнери, зокрема від Данської ради, які готові брати на себе цей виклик і допомагати як в правовому полі, так і фінансово підтримувати цю послугу», — розповіла  Галина Бордун.

За її словами, у такому центрі обласна влада хоче об’єднати фахівців з різних юридичних питань в одному кабінеті і зробити графік консультування з понеділка по п’ятницю, щоб допомагати людям. В інших кабінетах — готові об’єднати психологів. Для двох сотень таких фахівців, спільно з Українським католицьким університетом та міською кризовою службою, з наступного тижня проведуть навчання. 


«Ми  сформували таку вузьку групу — 200 людей. Це є практичні психологи, соціальні педагоги, які вже сьогодні в громадах працюють. Можливо їм бракує іншого рівня знань, як працювати в кризових умовах і ми запрошуємо на чотири групи по 50 людей,  на дводенне навчання, як працювати в кризових умовах», — зазначила Галина Бордун.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini