Олександр Мережко, голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Медіацентр Україна
Олександр Мережко, голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Медіацентр Україна
19 Вересня, 2022, 13:54

Надання важкої зброї та Євроінтеграція є пріоритетами у зовнішній політиці — Олександр Мережко

Надання Україні важкої зброї залишається основним пріоритетом для парламентарів на зовнішньополітичній арені.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

«Ми продовжуємо працювати з нашими колегами, ми продовжуємо проводити онлайн зустрічі. Ми висилаємо делегації. Окремі депутати їдуть до держав від яких залежить надання зброї. Це головний пріоритет на сьогоднішній день», — пояснив Олександр Мережко.

Ще одним пріоритетом, за словами Мережка, є питання Євроінтеграції.

«Верховна Рада зараз працює в посиленому режимі з точки зору прийняття законопроєктів, пов’язаних з нашою Євроінтеграцією. Я хочу просто надати, як приклад, сьогоднішнє засідання нашого Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва — ми розглянули протокол до конвенції Ради Європи, спрямований на боротьбу з тероризмом», —  зазначив Олександр Мережко.

За його словами, парламентарі намагаються якомога скоріше прийняти необхідні законодавчі акти і максимально адаптувати українську правову систему до системи Євросоюзу. Також Мережко розповів про те, коли Україна зможе виконати 7 рекомендацій від ЄС.

«Це називається рекомендаціями стосовно того, щоби почати процес переговорів  про набуття повноправного членства. Ми вже на шляху виконання цих рекомендацій. І я сподіваюсь, що в найближчій перспективі, перспективі місяців — ці рекомендації будуть виконані»,  — додав Мережко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini