Євген Корнійчук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі, Медіацентр Україна-Укрінформ
Євген Корнійчук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі, Медіацентр Україна-Укрінформ
13 Січня, 2023, 15:47

Надання Іраном дронів росії має підштовхнути Ізраїль до більш активної співпраці з Україною — Посол України в Ізраїлі

Фактичний вступ Ірану у війну проти України через надання дронів росії має підштовхнути Ізраїль до більш активної співпраці з нашою країною. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

«Після того як Іран фактично вступив в війну, надаючи росії свої дрони, підтвердилося старе прислів’я Близького Сходу, що ворог мого ворога — мій друг. Така ситуація має штовхати Ізраїль до більш активної співпраці з Україною. У що я вірю, насправді, і ми для цього робимо все можливе», — розповів Корнійчук.

Посол зазначив, що позиція Ізраїлю полягає у тому, щоб не обговорювати публічно надання військово-технічної допомоги. 

«Є багато проектів, які ми не можемо публічно коментувати. Щодо офіційних речей, які ми можемо коментувати, іде робота по передачі ізраїльських технологій, пов’язаних з розумним оповіщенням щодо ракет і дронів. Ця технологія офіційно передається ізраїльською стороною. Але це не зовсім відповідає очікуванням керівництва нашої держави. Нам потрібно набагато більш активна військово-технічна співпраця. Для того, щоб саме по іранських дронах була конкретика, я сподіваюся, що нам потрібно буде ще декілька тижнів», — повідомив Посол.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini