Фото Медіацентр Україна – Одеса: Денис Рижук, заступник начальника Південного регіонального управління з персоналу Державної прикордонної служби України; Олександр Гостіщев, командир штурмового полку “Цунамі” Головного управління Національної поліції в Одеській області; Володимир Бєлов, старший офіцер Південного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України
13 Квітня, 2023, 12:52

Набір до “Гвардії наступу” продовжено до 30 квітня

Основний етап комплектування бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби було завершено 31 березня. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів  Денис Рижук, заступник начальника Південного регіонального управління з персоналу Державної прикордонної служби України.

Як зазначив офіцер, комплектація бригади “Сталевий кордон” прикордонної служби вже завершено, але керівництво Міністерства внутрішніх справ вирішило продовжити донабір у резерв до 30 квітня. 

“В Одеській області кожен охочий вступити до лав бригади “Сталевий кордон” можуть звернутися через сайт чи через два Центри надання адміністративних послуг, які працюють в Одесі та Ізмаїлі. Можу додати, що загалом по Україні ми отримали 7200 заявок охочих приєднатися до нас, по Одеській області – 700”, – зазначив офіцер.

Олександр Гостіщев, командир штурмового полку “Цунамі” Головного управління Національної поліції в Одеській області додав, що до бригади національної поліції “Лють” також продовжено донабір до 30 квітня.

“Дуже великий конкурс, йде відбір на всі спеціальності. В Одесі нам навіть довелося відкрити окремий новий рекрутинговий центр”, – зазначив офіцер.

Володимир Бєлов, старший офіцер Південного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України розповів, що комплектація до бригад національної гвардії теж проходить за планом. “Скільки вже набрано людей, я не можу сказати через міркування безпеки. Можу лише зазначити, що 35% заявок нам надходить через Центри надання адміністративних послуг, 20% – через сайт https://storm.mvs.gov.ua”, – додав офіцер.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini