Віталій Кім, голова Миколаївської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна - Укрінформ
Віталій Кім, голова Миколаївської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна - Укрінформ
22 Травня, 2023, 15:30

На зараз немає офіційних даних, що Миколаїв може приєднатися до «зернового коридору» – Віталій Кім

 В питанні відкриття портів Миколаївщини спостерігається прогрес, утім  офіційних даних про те, що Миколаїв може приєднатися до «зернового коридору» наразі немає.

Про це заявив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Безумовно прогрес є. З самого початку агресії Міністерство та Офіс працювали над тим, щоб Миколаїв долучити до «зернового коридору». Попри заяви, які я чую, щодо виведення кораблів з акваторії миколаївської, на зараз офіційно нема в мене даних, що Миколаїв може приєднатися до «зернового коридору». Всі над цим працюють, але на зараз я це офіційно підтвердити не можу».

Віталій Кім зауважив, що питання виходу суден з акваторії Миколаївського порту залежить від політичних рішень.

«Моя позиція, що всі судна, які хочуть вийти з акваторії Миколаївського порту мають виходити. Окрім російських чи білоруських, які арештовані, якщо вони в нас є. Але через загрозу росіянами з Кінбурнської коси і обстрілами останнього разу, коли ми намагалися вивезти дві баржі «Нібулону», то це питання було на зупинці. В нас – все готово, позиція, що ми готові віддавати судна й іноземні, й наші, щоб вони вийшли в більш безпечний регіон. Але це залежить від політичних рішень».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini