фото з telegram Андрій Єрмак
13 Жовтня, 2022, 11:57

На захисників «Азовсталі», які перебувають у Туреччині, можуть вчинити замах, тому важливо подбати про їхню безпеку — Посол України в Туреччині

росія може спробувати вчинити замах на захисників «Азовсталі», які перебувають у Туреччині, або ж намагатися екстрадувати їх із країни.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар.

«Зараз найголовніше їхня безпека, а вже пізніше, коли буде можливість, повернути їх додому, повернути їх до нормального життя, щоб вони далі продовжували боротися за Україну», — заявив Василь Боднар.

Також за словами Посла, зараз захисники Маріуполя поступово оговтуються від полону, із ними перебувають їхні сім’ї.

«Насправді хлопці відчувають себе ще не досить вільно. Адже нещодавно вийшли з під тих тортур, мук і обмежень, які були у них в полоні. Але це дійсно надихаючі люди, які досить пережили і перебороли. Вони себе не героїзують, досить скромно себе відчувають. Їм хочеться повернутися назад в стрій. Продовжувати боронити Україну, виконувати завдання, які поставить перед ними держава», — розповів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині.

Нагадаємо, 21 вересня відбувся найбільший обмін полоненими від початку повномасштабного вторгнення росії. З полону повернулися 215 українських захисників. Серед них і пʼятеро командирів-оборонців «Азовсталі», які  перебуватимуть до кінця війни в Туреччині. Йдеться про командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, заступника командира полку Святослава Паламара («Калина»), командира 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ Сергія Волинського («Волина»), нацгвардійців Дениса Шелегу і Олега Хоменка.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini