9 Червня, 2022, 13:31

На війні потрібно все: від касок і до саперних лопаток — Ростислав Тістик

Найбільша потреба на фронті наразі — це каски. Їх нині дуже важко дістати. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Ростислав Тістик, координатор Центру підтримки 125 бригади ТРО ЗСУ, народний депутат України.

«Їх катастрофічно бракує у світі, а не тільки для України. Наше військо сягає на сьогодні близько 800 тис. військовослужбовців, і відповідно є потреба кожну голову прикрити. І, зокрема, це може бути розхідний матеріал, тому що потрапив осколок, чи куля, і цю каску викидають», — розповів Ростислав Тістик.

Нині військовим, серед іншого,  також необхідні тепловізори, приціли  і навіть саперні лопатки.

«Необхідні, як і маленька саперна лопатка, тому що ти нею може добряче виконати ті завдання, які  стоять перед тобою. Як і поліетиленовий мішок. Так як потрібно наповнювати піском і забезпечувати наші оборонні позиції. Тому, що ми знаємо неприємні випадки, як десь бракувало і утворилася яма, і снайпер мав можливість для ураження наших військовослужбовців», — сказав Ростислав Тістик.

Ростислав Тістик також зазначив, що, при допомозі військовим, потрібно  узгоджувати конкретну специфікацію того чи іншого спорядження, щоби купити справді необхідну річ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini