9 Жовтня, 2023, 14:54

На тимчасово окупованій території Херсонщини окупанти відбирають в людей землі та бізнес 

Нещодавно стало відомо, що на тимчасово окупованій території Херсонської області запрацювали прокуратури та суди окупантів, які відбирають у людей їхнє майно.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

«Нещодавно чув інформацію про те, що суди запрацювали, прокуратури. Вони завезли російських суддів і прокурорів, і перші завдання і рішення, які вони приймають, – про те, що забирають у людей агропідприємства, бізнес та землі за російським законодавством», – зазначив Олександр Толоконніков.

За його словами, окупанти продовжують проводити примусову паспортизацію, зокрема шляхом зміщення дати переоформлення автомобілів.

«Змістили вони дату до якої люди можуть переоформити автомобіль на російські номери. Раніше це було 1 січня, тепер вони кажуть, що хто не переоформить до 1 листопада, будуть забирати автівки. Це на блокпостах зупиняють людей на українських номерах, видають папірці, якими вони записують їх в місцеве МРЕО. Звичайно, коли люди приїжджають у МРЕО, їм треба переоформити паспорт  перш за все, для того, щоб переоформити автомобіль. Тобто таке коло, яке вони постійно утворюють», – зазначив Олександр Толоконніков

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini