Фото Медіацентр Україна – Одеса: Віра Ястребова, адвокатка, директорка ГО “Східна правозахисна група”; Ірина Чаура, правозахисниця ГО “Східна правозахисна група”
27 Вересня, 2023, 13:56

На тимчасово окупованих територіях загарбники постійно проводять масові відключення цілих районів від газу, води та світла – ГО “Східна правозахисна група”

Місцеві жителі скаржаться на  регулярну відсутність електроенергії, газу та води. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Віра Ястребова, адвокатка, директорка ГО “Східна правозахисна група”.

“Окупаційна влада на постійній основі проводить масові відключення цілих районів від газу, води та світла, виправдовуючи це начебто ремонтними роботами, які насправді ніхто не проводить. Також більшість промислових об’єктів на тимчасово окупованих територіях або взагалі не працюють, або працюють кілька днів на тиждень”, – розповіла правозахисниця. 

Вона додала, що заробітну плату працівникам підприємств дуже затримують, відповідно, збільшується заборгованість з невиплати заробітної плати. 

“Також зафіксованих великий показник примусово-мобілізованих чоловіків на тимчасово окупованих територіях. Відстежується значне підвищення цін на харчові продукти та медикаменти. Окупаційна влада максимально приховує проблеми соціально-економічної сфери життя населення на тимчасово окупованих територіях”, – додала правозахисниця.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini