Тарас Савченко, в.о. начальника Сумської ОВА, Медіацентр Україна – Укрінформ
Тарас Савченко, в.о. начальника Сумської ОВА, Медіацентр Україна – Укрінформ
6 Квітня, 2023, 15:00

На території Сумщини зруйновано близько 5 тисяч об’єктів – виконувач обов’язків начальника Сумської ОВА

Сьогодні на території Сумської області зруйновано близько 5 тисяч об’єктів. З них 2600 – приватні будинки. Повністю ж відновлено – 1700 об’єктів.

Про це повідомив виконувач обов’язків начальника Сумської ОВА Тарас Савченко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Найбільше зруйновано приватних будинків. На жаль, відбувається збільшення кількості зруйнованих привітних будинків через обстріли. З 5 тисяч зруйнованих об’єктів 2600 – приватні будинки. Також є зруйновані і лікарні, і освітні заклади, багатоквартирні будинки, дорожня інфраструктура», –.зазначив він.

За словами Тараса Савченка, серед пріоритетів відновлення є передусім критична інфраструктура, об’єкти енергопостачання, водопостачання, об’єкти мостового господарства.

«Тут ми і відновлюємося, і підвищуємо рівень захисту цих об’єктів від атак», – додав він.

Крім того, за словами виконувача обов’язків начальника Сумської ОВА, пріоритетним зараз є відновлення багатоквартирних будинків. 

«За минулий рік відновлено близько 260 багатоквартирних будинків, переважно на території Охтирського району, який найбільше постраждав внаслідок бойових дій», – зазначив Тарас Савченко.

Також він додав, що  за рахунок державної програми, яка була прийнята Урядом минулого року, була можливість відновлювати приватні будинки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini