Микола Поворозник, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
Микола Поворозник, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
9 Січня, 2023, 16:02

На свята Київ був зі світлом через потепління та зменшення роботи промисловості, наразі знову є дефіцит та діють відключення — КМДА

Станом на ранок 9 січня у столиці знову діють відключення електроенергії через поновлення дефіциту у енергомережі. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

«У новорічні свята і на початку різдвяних свят були фактори, які вплинули на те, що стало трохи легше з електроенергією. В першу чергу це було потепління. У нас трохи роз’їхалися люди, фактично був режим вихідного дня — менше працювала промислова інфраструктура. Тому нам хватало живлення, щоби практично обійтися без відключень. В останні кілька днів, враховуючи пониження температури та початок робочих днів, знову почалися відключення. Є дефіцит електроенергії, близько 200 тисяч домогосподарств на ранок були без живлення. Подача тепла і води, зв’язок — все працює в штатному режимі, за виключенням висотних будинків, де через відключення електроенергії тимчасово припиняється подача тепла і води на верхні поверхи»

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini