24 Травня, 2024, 14:47

На сьогодні проводиться кодифікація близько 10 засобів радіоелектронної боротьби другого покоління – Генштаб

На сьогодні в Україні кодифіковано близько 10 засобів радіоелектронної боротьби, і наразі проводяться заходи кодифікації ще близько 10 РЕБів нового покоління.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Іван Павленко, Начальник Головного управління радіоелектронної та кіберборотьби Генерального Штабу ЗС України.

«Що стосується так званих засобів радіоелектронної боротьби ближньої дії, або як їх ще називають окопний РЕБ. Це всього лиш одна з ніш радіоелектронної боротьби, насправді їх дуже багато, електронна боротьба поширюється від космічних систем, закінчуючи найпростішими невеликими засобами. На сьогодні в нас кодифіковано близько 10 засобів, більшість – саме українські виробники. Зараз проводяться заходи кодифікації ще близько 10 засобів. Я б сказав би, що це засоби другого покоління, тому що розвиток в цьому напрямку відбувається безперервно – буквально кожні три-чотири місяці відбувається якась зміна, з’являються нові протоколи передачі даних, нові частотні діапазони, і все це потребує дуже швидкої реакції наших виробників», – зазначив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini