Федір Веніславський, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, Медіацентр Україна-Укрінформ
Федір Веніславський, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, Медіацентр Україна-Укрінформ
22 Травня, 2023, 13:32

На саміті у Вільнюсі ми отримаємо чіткі сигнали щодо членства в НАТО – Федір Веніславський 

Україна вже виконала переважну більшість вимог, що стосуються членства в НАТО. Тому після завершення війни можна очікувати швидкого рішення щодо членства України в альянсі.

Таке переконання під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ висловив народний депутат, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, представник Президента у ВРУ Федір Веніславський.

Він наголосив, що в рамках міжнародних зустрічей, які здійснив президент України протягом останніх десяти днів, піднімалося питання тих країн, які є членами організації колективної безпеки НАТО, про майбутні перспективи повноцінного членства України в цій організації. 

«Я думаю, що на саміті у Вільнюсі ми отримаємо достатньо чіткі сигнали, які вже не потребуватимуть якогось плану дій. Оскільки Україна вже й так виконала практично переважну більшість тих вимог, які висуваються до кандидатства, до членства в цій організації. І я думаю, одразу після завершення війни, після деокупації, питання дуже швидкої процедури безпосередньо прийняття України до складу НАТО, це вже питання я вважаю, що його можна вважати вирішеним».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini