14 Березня, 2022, 14:29

На прохідній Львівського бронетанкового стоїть черга із охочих працювати – директор Львівського бронетанкового заводу

Працівники Львівського бронетанкового заводу працюють по 14-16 годин на добу, часто – ночують на роботі, аби пришвидшити ремонт техніки для ЗСУ. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» повідомив директор підприємства Віктор Андрощук.

Водночас, від початку повномасштабної агресії Росії, в рази збільшилась кількість охочих працювати на оборонних підприємствах. В результаті, нестача кадрів робітничих професій – зникла. Однак, бракує обладнання, аби працевлаштувати всіх охочих.

За словами Віктора Андрощука, українські оборонні підприємства вже налагодили додаткове постачання запчастин з Європи. Таким чином намагаються перекрити дефіцит, який утворився через складнощі з поставками деталей та матеріалів із підприємств східних регіонів України.  

Нагадаємо, у Львові розпочав роботу Медіацентр «Україна», який має допомогти медіа у висвітленні війни, яку розв’язала росія проти українського народу. Медіацентр надаватиме інформаційну підтримку журналістам, які зараз працюють у Львові та  області. Щодня тут проводитимуть брифінги урядовців, міжнародних партнерів та активістів зі Львова та інших міст України.