Юлія Соколовська, заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юлія Соколовська, заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська, Медіацентр Україна-Укрінформ
29 Березня, 2023, 13:15

На порталі ПФУ запрацював інструмент для зручної сплати добровільних страхових внесків

На порталі Пенсійного фонду України з’явився простий інструмент, який дозволяє в декілька кліків внести страховий внесок.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська.

Презентуючи інструмент для сплати ЄСВ, Юлія Соколовська пояснила, для кого може стати корисною така опція.

«Це опція для людей, які ще не є пенсіонерами. Це люди, які, наприклад, виїхали зараз за кордон, отримують там доходи, але все ж хочуть потім мати пенсію в Україні і відповідно набувати страхового стажу. Вони можуть добровільно робити внески за допомогою цього інструменту. Це також люди передпенсійного віку, які через війну втратили роботу, і їм не вистачає буквально трохи стажу, який можна за допомогою такого інструменту фактично докупити. Це можуть бути  люди, які зараз працюють, але отримують низьку заробітну плату і такими добровільними внесками можуть збільшити  розмір своєї майбутньої пенсії», – зазначила вона.

Юлія Соколовська наголосила на простоті користування інструментом для сплати ЄСВ.

«Це працює дуже просто, в кілька кліків укладається договір і робиться внесок, який людина забажає, і коли забажає. Далі система Пенсійного фонду спрацює сама та зарахує цей внесок у ваш персональний стаж у пенсійній системі», – заступниця керівника Офісу Президента України.

Вона переконана, що цей інструмент дозволить також тримати зв’язок з українцями, які через війну сьогодні опинилися за межами України.

«Це, в тому числі інструмент зв’язку з нашими людьми за кордоном. Ми як країна дуже хочемо, щоб наші люди поверталися і це якраз той інструмент, який допоможе тримати як емоційний зв’язок, зв’язок з Україною та планами в Україні. Ми як країна на всіх фронтах робимо все можливе, щоб люди повернулися. І це – один з елементів такого зв’язку».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini