24 Січня, 2023, 14:56

На початку повномасштабної війни росія створила мережу Telegram-каналів для територій, які планувала окупувати — ГО «Детектор медіа»

росія інвестує велику кількість ресурсів у розповсюдження своєї пропаганди через Telegram-канали. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів програмний директор ГО «Детектор медіа», автор блогу про російську пропаганду для закордонної аудиторії Вадим Міський.

«Усі пропагандисти дуже охоче лізуть в Telegram. Від початку війни ми фіксували, що росія дуже багато в це діло інвестує ресурсів. Створювала росія мережу гіперлокальних каналів, які націлені на новоокуповані території, які вони планували окупувати. Ми виявили таку мережу, наприклад, канал з назвою „Підслухано в Бучі“. Тобто вони планували окупувати Бучу і вже створили канал про неї. І це по всій Україні. У тих місцях, де вони вдало це зробили, канали залишаються фактором впливу. Беручи за основу перелік каналів, які опублікували СБУ, і перелік, який ми склали навесні 2022 року по прогнозованих новоокупованих територіях, в грудні минулого року ми оприлюднили такий перелік з 300 російських та проросійських каналів — і це ще далеко не кінець», — зазначив Міський.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini