Наталя Гуменюк, начальник об'єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України, Медіацентр України - Укрінформ, 25 липня
25 Липня, 2022, 14:42

На півдні України ЗСУ взяли під вогневий контроль декілька транспортних артерій  та знищили батарею С-300 – Сили оборони регіону

Доба пройшла на півдні України продуктивно, хоча й агресивно з боку ворога. Нашими силами відпрацьовано 5 авіа ударів та знищено 5 опорних пунктів ворога та командно-спостережний пункт росгвардії. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Наталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України. 

«Те, що ворог відповів нічним обстрілом Миколаєва – вже нікого не дивує. Однак, наші артилеристи знищили батарею С-300. І цієї ноі росіяни вже атакували Миколаїв Смерчами – пошкодили об’єкти промислової інфраструктури та поля. Однак, наші підрозділи ДСНС працюють дуже успішно. Є інформація про поранених, вона уточнюється», – наголосила вона. 

Під вогневий контроль наші підрозділи взяли декілька транспортних артерій, логістичні наміри ворога – зруйновано: «Ми контролюємо ті транспортні шляхи, які для них дуже важливі. Вони не можуть маневрувати та створювати нові ударні групування».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini