![](https://mediacenter.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/302805471_2138681559636419_7878093454325603205_n-853x1137.jpg)
На півдні росіяни запускають навіть відбраковані ракети до ЗРК С-300
Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Наталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України.
«Поповнювати арсенал ракет до ЗРК С-300 в окупантів немає можливості, вони використовують свій наявний арсенал. Наразі ми спостерігаємо, що в хід йдуть навіть ті ракети, які були відбраковані. Ми це помічаємо по тому, як відбуваються пуски», – сказала вона.
За словами Наталії Гуменюк, морально-психологічний стан в окупанта досить низький, вони розуміють, що перспектив на полі бою в них немає.
«Всі російські полонені, які поповнюють наш обмінний фонд свідчать одне й те саме – серед них шириться розуміння, що у війні у них немає перспектив, їх залишають, ЗСУ обмежує їх логістично, а також морально-психологічний дух в окупанта деморалізовано та розхитано», – додала вона.
Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini