3 Жовтня, 2023, 14:22

На підтримку ЗСУ: З 5 по 10 жовтня стартує міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев-2023»

Львів’яни і гості міста зможуть побачити вистави театрів зі всієї України, а також з за кордону – з Чехії, Франції та Данії. Головна мета фестивалю – показати, що, попри війну, українське мистецтво продовжує жити. Театрали також збирають допомогу нашим воїнам. Впродовж фестивалю збиратимуть донати на потреби ЗСУ, зокрема на сталевих пташок – дронів. 

“Фестиваль спрямований на меморіалізацію героїчної боротьби українців і на висвітлення війни в Україні. Ще одна дуже важлива місія – дати можливість емоційного відновлення людям. Коли ми почали прийняття заявок, дуже багато отримали власне вистав-рефлексій на воєнну тематику. І навіть виникло питання: чи не розрядити програму легшими виставами? Зрештою програма вийшла переважно з таких вистав рефлексій. Хоча деякі мають і комедійний характер чи елементи іронії”, – розповіла організаторка фестивалю Ксенія Федоришина.

З міркувань безпеки цього року не буде традиційної карнавальної ходи та вуличних атракцій, які до війни щороку проводили в рамках театрального фестивалю. Крім вистав, відбудеться дискусії про те, як живе театр в час війни. А для наймолодших гостей “Золотого лева” організують безплатний акторський майстер-клас циркового мистецтва.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

Прес-анонс|Програма фестивал

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini